Bajaj Dominar 400 BS
Bajaj Dominar 400 BS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 8800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 193 kg.
Moc maksymalna
40 KM przy 8800 obr./min
Moment obrotowy
35 Nm przy 6500 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Dominar 400 BS |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 60 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 8800 obr./min |
| Moment obrotowy | 35 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with Sprzęgło wspomagane z antyhoppingiem Clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6- Speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 X-ring |
Podwozie
| Rama | Beam type Rama obwodowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 43 mm USD Fork |
| Zawieszenie tylne | Multi-step regulowane Mono shock with Nitrox |
| Hamulce przednie | 320 mm Pojedyncza tarcza, ABS |
| Hamulce tylne | 230 mm Tarcza, ABS |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70-17 Zaciski radialne |
| Opona tylna | 150/60-17 Zaciski radialne |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1453 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| ComrpessionRatio | 12.2:1 |
|---|---|
| Prześwit | 157 mm |