Bajaj Legend 150
Bajaj Legend 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 45 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder. Moc maksymalna wynosi 9 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 10.8 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 115 kg.
Pojemność
45 ccm
Moc maksymalna
9 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 10.8 Nm przy 3500 obr./min
Masa
115 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Legend 150 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 45 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin PB20 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 9 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 10.8 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi, Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama samonośna |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Leading link, Variable rate coil spring with anti-dive suspension, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Variable rate coil spring and double acting shock absorber |
| Hamulce przednie | Bęben, expanding, 150 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, expanding, 130 mm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1275 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 115 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 88.5 km/h / 55 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion PL7YC |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 9Ah |
| Gear Ratio | 1st 17.33 / 2nd 10.81 / 3rd 7.96 / 4th 6.11:1 |
| Primary Gear Ratio | 2.75:1 |
| Front Rim | 3.50 x 10 |
| Rear Rim | 3.50 x 10 |
| Prześwit | 145 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 256 kg |
| Reserve | 0.98 L / 1.0 L |
| Average Consumption | 2.35 L/100 km / 42.6 km/l / 100 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 88.5 km/h / 55 mph |
| Climbing ability | 25% |
| Kolory | Lime, Silver, Blue |