Bajaj Platina 100
Bajaj Platina 100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 27 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC. Moc maksymalna wynosi 8.2 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.05 Nm / 0.82 kgf-m / 8.1 Nm przy 4500 obr./min. Masa: 113 kg.
Pojemność
27 ccm
Moc maksymalna
8.2 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
8.05 Nm / 0.82 kgf-m / 8.1 Nm przy 4500 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Platina 100 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 27 ccm |
| Średnica x skok | 53 x 45 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI, TRICS III |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 8.2 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.05 Nm / 0.82 kgf-m / 8.1 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single down tube, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork, hydrauliczna |
| Zawieszenie tylne | Nitrox suspension |
| Hamulce przednie | Bęben, 130 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 2.75 x 17, 41P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1275 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 12.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single pipe |
|---|---|
| Akumulator | 12V, DC |
| Wheels | Alloy, 5-spoke |
| Rear Rim | 3.00 x 17, 50P |
| Prześwit | 162 mm |
| Masa z płynami | 113 kg |
| Reserve | 2.0 L / 2.0 L |
| Average Consumption | 1.8 L/100 km / 55 km/l / 129 US mpg |