Bajaj Pulsar 135 LS
Bajaj Pulsar 135 LS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 66 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 13.56 KM przy 9000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 11.4 Nm / 1.16 kgf-m / 11.4 Nm przy 7500rpm. Masa: 121 kg.
Pojemność
66 ccm
Moc maksymalna
13.56 KM przy 9000rpm
Moment obrotowy
11.4 Nm / 1.16 kgf-m / 11.4 Nm przy 7500rpm
Masa
121 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Pulsar 135 LS |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 66 ccm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Microprocessor controlled Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.56 KM przy 9000rpm |
| Moment obrotowy | 11.4 Nm / 1.16 kgf-m / 11.4 Nm przy 7500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Box kratownicowa type |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork with anti-friction bush |
| Zawieszenie tylne | Trailing arm 5 way regulowane Nitrox shocks |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben 130 mm, Expanding shoe |
| Opona przednia | 2.75 x 17 |
| Opona tylna | 100/90 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 121 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
| Prędkość maks. | 112 km/h / 70 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 54 x 59 mm |
|---|---|
| Spark Plug | 2 per cylinder |
| Akumulator | 12V, full DC |
| Prześwit | 165 mm |
| Fuel Reserve | 2.5 L / 2.6 L |
| Average Consumption | 1.6 L/100 km / 64 km/l / 151 US mpg |
| Braking: 60 km/h / 37 mph - 0 | 19 m / 62 ft |
| Acc: 0 - 60 km/h / 37 mph | 5.18 sec |
| Prędkość maksymalna | 112 km/h / 70 mph |