Bajaj Pulsar 150
Bajaj Pulsar 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 11.23 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12.5 Nm / 1.27 kgf-m / 9.2 ft. lbs przy 6500 obr./min. Masa: 144 kg.
Pojemność
149 ccm
Moc maksymalna
11.23 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
12.5 Nm / 1.27 kgf-m / 9.2 ft. lbs przy 6500 obr./min
Masa
144 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Pulsar 150 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny start |
| Moc maksymalna | 11.23 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 12.5 Nm / 1.27 kgf-m / 9.2 ft. lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with anti-stiction bushes |
| Zawieszenie tylne | Triple rate spring, 5-way regulowane, gas assisted Nitrox shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 2.75-17 |
| Opona tylna | 100/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Masa | 144 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, full DC |
|---|---|
| Prześwit | 165 mm |
| Wheels | Alloy, 6 spoke |