Bajaj Pulsar 180
Bajaj Pulsar 180 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 22.8 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 14.2 Nm / 1.45 kg-fm / 14.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 145 kg.
Moc maksymalna
22.8 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
14.2 Nm / 1.45 kg-fm / 14.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Pulsar 180 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 63.5 x 56.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | UCSL Mikuni BS29 side draught Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital dwubelkowak |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny start |
| Moc maksymalna | 22.8 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 14.2 Nm / 1.45 kg-fm / 14.2 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with anti-stiction bushes |
| Zawieszenie tylne | Triple rate spring, 5-way regulowane, gas assisted Nitrox Shock Absorber |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 90/90-17 |
| Opona tylna | 120/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 122 km/h / 75.8 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, stainless steel, Bajaj ETEC |
|---|---|
| Akumulator | 12V, full DC |
| Spark Plug | 2 per cylinder |
| Wheels | Alloy, 6-spoke |
| Prześwit | 165 mm |
| Masa z płynami | 145 kg |
| Fuel Reserve | 3.2 L / 3.2 L |
| Average Consumption | 2.2 L/100 km / 45 km/l / 106 US mpg |
| Braking: 60 km/h / 37 mph - 0 | 18 m / 59 ft |
| Acc: 0 - 60 km/h / 37 mph | 4.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 122 km/h / 75.8 mph |