Bajaj Pulsar 220 DTS-FI
Bajaj Pulsar 220 DTS-FI to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DTS-i, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 21 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 19.1 Nm / 1.95 kg-fm / 19.1 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 150 kg.
Moc maksymalna
21 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
19.1 Nm / 1.95 kg-fm / 19.1 Nm przy 7000 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DTS-i, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Pulsar 220 DTS-FI |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DTS-i, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 21 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 19.1 Nm / 1.95 kg-fm / 19.1 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa down tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Nitrox hydrauliczna shock absorber, regulowane |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, twin calipers |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, single caliper |
| Opona przednia | 90/90-17 |
| Opona tylna | 120/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
| Prędkość maks. | 137 km/h / 85 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 67 x 62.4 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
| Akumulator | 12V, 9Ah |
| Prześwit | 165 mm |
| Turning Circle | 2.73 m / 8.95 ft |
| Wheels | Alloy, black, 6-spoke |
| Masa z płynami | 150 kg |
| Fuel Reserve | 3.2 L / 3.2 L |
| Average Consumption | 2.86 L/100 km / 35 km/l / 82 US mpg |
| Acc: 0 - 60 km/h / 37 mph | 4.4 sec |
| Acc: 0 - 100 km/h / 62 mph | 9.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 137 km/h / 85 mph |