Bajaj Pulsar NS200
Bajaj Pulsar NS200 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 23.5 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.3 Nm / 1.87 kgf-m / 18.3 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 145 kg.
Moc maksymalna
23.5 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
18.3 Nm / 1.87 kgf-m / 18.3 Nm przy 8000 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Pulsar NS200 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 49 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni UCD 33 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Independent spark control through ECU, triple spark |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 23.5 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.3 Nm / 1.87 kgf-m / 18.3 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa frame from pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy front fork with antifriction bush, 37mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Nitrox Amortyzator centralny with piggy back canister |
| Hamulce przednie | Single Petal 280mm Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single Petal 230mm Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 110/80-R17, 52P |
| Opona tylna | 130/70-17, 61P |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 805 mm |
|---|---|
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
| Prędkość maks. | 136 km/h / 84.5 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 8Ah |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, Exhaust TEC enhanced |
| Wheels | Alloy, 10-spoke |
| Front Rim | 2.5 x 17 |
| Rear Rim | 3.5 x 17 |
| Prześwit | 167 mm |
| Braking: 60 km/h / 37 mph - 0 | 16.3 m / 53.5 ft |
| Acc: 0 - 60 km/h / 37 mph | 3.6 sec |
| Acc: 0 - 100 km/h / 62 mph | 9.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 136 km/h / 84.5 mph |