Bajaj Wind 125
Bajaj Wind 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.8 Nm / 1.0 kgf-m / 7.2 ft. lbs przy 7000 obr./min.
Moc maksymalna
10.8 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
9.8 Nm / 1.0 kgf-m / 7.2 ft. lbs przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj Wind 125 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.4 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 10.8 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.8 Nm / 1.0 kgf-m / 7.2 ft. lbs przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with anti-stiction bushes |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Triple rate spring, 5-way regulowane, gas assisted Nitrox Shock Absorber |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 2.75-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1260 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
|---|---|
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Prześwit | 155 mm |
| Dry-Weight | 121 kg |