Bajaj XCD 125 DTS - Si
Bajaj XCD 125 DTS - Si to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 9.4 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 8.0 ft. lbs przy 6500 obr./min. Masa: 112 kg.
Moc maksymalna
9.4 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 8.0 ft. lbs przy 6500 obr./min
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Bajaj XCD 125 DTS - Si |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.4 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Gaźnik, side draught, UCSL Mikuni VM16 |
| Układ zapłonowy | Microprocessor controlled Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny start |
| Moc maksymalna | 9.4 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 8.0 ft. lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single down tube with engine as stress member |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Trailing arm with dual SNS type springs with hydrauliczna shock absorbers, regulowane |
| Hamulce przednie | 130 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 130 mm Bęben |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1275 mm |
|---|---|
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 90 km/h / 56 mph |
Pozostałe dane
| Compression System | 9.5:1 |
|---|---|
| Lubrication System | Miska olejowa mokra, forced |
| Układ wydechowy | Exhaust-TEC |
| Akumulator | 12V, 5Ah |
| Prześwit | 170 mm |
| Wheels | aluminiowa alloy, 6-spoke |
| Front Wheel | 2.75-17 |
| Rear Wheel | 3.00-17 |
| Fuel Reserve | 1.8 L / 1.8 L |
| Prędkość maksymalna | 90 km/h / 56 mph |