Benelli 125 Enduro
Benelli 125 Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Masa: 98kg / 2161b..
Lata produkcji
1980
Pojemność
125 ccm
Masa
98kg / 2161b.
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 125 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 9.83:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHB 22BS |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto 6 volt |
| Rozrusznik | Nożny start |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded, tubular, twin-downtube Rama kołyskowa. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped. |
| Zawieszenie tylne | Box-section swinging arm controlled by oil-damped, coil-sprung suspension units with 3 pre-load settings. |
| Hamulce przednie | 135 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 135 mm Bęben, caliper type |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm. |
|---|---|
| Masa | 98kg / 2161b. |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L. |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 27.45 / 2nd 16.73 / 3rd 12.88 / 4th 10.67 / 5th 8.87:1 |
|---|---|
| Front Wheel | 2.50-21 |
| Rear Wheel | 3.50-18 |
| Prześwit | 229 mm. |
| Seat height: | 813 mm |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |
| Kolory | Red, Black, Green, Blue, Yellow |