Benelli 125 Jarno
Benelli 125 Jarno to motocykl drogowy o pojemności skokowej 15 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 10000 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
15 ccm
Moc maksymalna
30 KM przy 10000 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 125 Jarno |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 15 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHBH 28 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , Motoplat, contactless |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Gas assisted Widelec teleskopowys, 35 mm Ø |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single shocks, regulowane dampers |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarczas, 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 240 mm |
| Opona przednia | 100/80 -16 |
| Opona tylna | 120/80 -16 |
Wymiary i masa
| Masa | 118 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 160 km/h / 99.4 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 9Ah |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 160 km/h / 99.4 mph |
| Kolory | White/red, Whte/greem |