Benelli 125 Sport
Benelli 125 Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 7.3 k, W 10 KM przy 7600 obr./min. Masa: 127 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
7.3 k, W 10 KM przy 7600 obr./min
Masa
127 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 125 Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 44.5 x 38 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 7.3 k, W 10 KM przy 7600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 156 mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 127 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 110 km/h / 68.4 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 110 km/h / 68.4 mph |
|---|