Benelli 125 Turismo
Benelli 125 Turismo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 9.69 KM przy 7540 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.43 Nm / 1.17 kgf-m / 11.4 Nm przy 5200 obr./min. Masa: 85 kg.
Lata produkcji
1980
Moc maksymalna
9.69 KM przy 7540 obr./min
Moment obrotowy
11.43 Nm / 1.17 kgf-m / 11.4 Nm przy 5200 obr./min
Masa
85 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 125 Turismo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 9.93:1 |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHB 22BS |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto 6 volt |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 9.69 KM przy 7540 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.43 Nm / 1.17 kgf-m / 11.4 Nm przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil dampers, hydrauliczna |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, oil damped shocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.50-18 |
| Opona tylna | 2.75-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 85 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10.5 L / 10.6 L |
| Prędkość maks. | 111 km/h / 69 mph |
Pozostałe dane
| Overall Gear Ratios | 1st 24.84 / 2nd 13.53 / 3rd 11.65 / 4th 9.66 / 5th 8.03:1 |
|---|---|
| Consumption Average | 3.2 L/100 km / 31 km/l / 74 US mpg |
| Standing¼Mile | 18.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 111 km/h / 69 mph |