Benelli 125BX
Benelli 125BX to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 9000 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
24 KM przy 9000 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 125BX |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Gas assisted Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 3.00 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 114 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |