Benelli 250 2C Disc
Benelli 250 2C Disc to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 6800 obr./min. Masa: 136.5 kg.
Lata produkcji
1976
Moc maksymalna
30 KM przy 6800 obr./min
Masa
136.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 250 2C Disc |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 26 mm Dell'Orto VHB Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi, Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm with double regulowane shocks and concentric springs |
| Hamulce przednie | Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben, 158 mm Ø |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm |
|---|---|
| Masa | 136.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 145 km/h / 90 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 145 km/h / 90 mph |
|---|