Benelli 250 Barracuda
Benelli 250 Barracuda to motocykl drogowy o pojemności skokowej 245 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, a horizontal single cylinder, OHV. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 8200 obr./min. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
1967-70
Pojemność
245 ccm
Moc maksymalna
24 KM przy 8200 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, a horizontal single cylinder, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 250 Barracuda |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967-70 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, a horizontal single cylinder, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 245 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 24 mm, Bs2 Dell'Orto |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 8200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 or 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed and Rama rurowa stalowa, open Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Double action hydrauliczna Widelec teleskopowy with steering damper |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, hydrauliczna shocks with springs |
| Hamulce przednie | 176 x 31 mm Bęben, single leading shoe |
| Hamulce tylne | 158 x 38 mm Bęben, single trailing shoe |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 762 mm. |
|---|---|
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 178 mm |
|---|