Benelli 354RS
Benelli 354RS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. Moc maksymalna wynosi 38 KM przy 10200 obr./min.
Lata produkcji
1980
Moc maksymalna
38 KM przy 10200 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 354RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 44 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x Dell'Orto 20mm Ø Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery powered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 38 KM przy 10200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Singling arm, regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 15.5 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 145 km/h / 90 mph |
Pozostałe dane
| Dry Weight / | 168 kg |
|---|---|
| Consumption Average | 5.1 L/100 km / 19.6 km/l / 46 US mpg |
| Standing¼Mile | 16.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 145 km/h / 90 mph |