Benelli 654 Quattro
Benelli 654 Quattro to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 60 KM przy 8700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 5.1 Nm / 5.1 kgf-m / 37 ft-lb przy 7000 obr./min. Masa: 190.5 kg.
Lata produkcji
1980
Moc maksymalna
60 KM przy 8700 obr./min
Moment obrotowy
5.1 Nm / 5.1 kgf-m / 37 ft-lb przy 7000 obr./min
Masa
190.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 654 Quattro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 60 x 53.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 22mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Mechanical breaker points |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM przy 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 5.1 Nm / 5.1 kgf-m / 37 ft-lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Tele-hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, regulowane shocks |
| Hamulce przednie | 2 x 265 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25 -18 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 190.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 185 km/h / 115 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 5.57 L/100 km / 17.9 km/l / 42.2 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 14.1 sec / 145.3 km/h / 90.3 mph |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h / 115 mph |