Benelli 900Sei
Benelli 900Sei to motocykl drogowy o pojemności skokowej 906 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowys, SOHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 8400 obr./min. Masa: 254 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
906 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 8400 obr./min
Masa
254 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowys, SOHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli 900Sei |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowys, SOHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 906 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 53.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3 x 24 mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 8400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys spring 5-way napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 294 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 254 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
| Prędkość maks. | 198.8 km/h / 120.4 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 6-into-2 |
|---|---|
| Fianl Drive | Łańcuch |
| Consumption Average | 5.7 L/100 km / 17.6 km/l / 41.4 mpg |
| Braking 100 km/h / 67 mph - 0 | 34.4 m / 113 ft |
| Standing¼Mile | 13.3 sec / 160.6 km/h / 99.8 mph |
| Prędkość maksymalna | 198.8 km/h / 120.4 mph |