Benelli BKX 250
Benelli BKX 250 to motocykl motocrossowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 25.8 KM przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21.1 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
2023
Moc maksymalna
25.8 KM przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
21.1 Nm przy 8000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli BKX 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny Wtrysk paliwa with 37mm Ø throttle body |
| Układ zapłonowy | Delphi MT05.03 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 25.8 KM przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 21.1 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa in Rama rurowa stalowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Rear swing arm in steel, shock absorber with progressive link, regulowane in napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza, 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1-piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90 - R19 – M/C 57V M+S |
| Opona tylna | 140/80 - R17 – M/C 65V M+S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1432 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converters and oxygen sensor |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Wheels | Spoked wheel with aluminiowa hub and rim |
| Front Rim | 2.15 x 19 |
| Rear Rim | 2.5 x 17 |
| Prześwit | 220 mm |