Benelli BN 251
Benelli BN 251 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 24.5 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21 Nm / 2.14 kgf-m / 7 kg-ft przy 7000 obr./min. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
2015-
Moc maksymalna
24.5 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
21 Nm / 2.14 kgf-m / 7 kg-ft przy 7000 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli BN 251 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny Wtrysk paliwa with 37mm Ø throttle body |
| Układ zapłonowy | Delphi MT05 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24.5 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 21 Nm / 2.14 kgf-m / 7 kg-ft przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel trestle in Rama rurowa stalowas, engine used as stress member |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowys, 41 mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza, 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-ZR17 |
| Opona tylna | 140/60-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1385 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1, two catalytic converters and oxygen sensor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR8E |
| Wheels | aluminiowa alloy, 12 spoke |
| Front Rim | 3.5 x 17 |
| Rear Rim | 4.0 x 17 |
| Prześwit | 130 mm |