Benelli BN 302
Benelli BN 302 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 300 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, In-line twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 37 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27 Nm / 2.75 kgf-m / 27.0 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
300 ccm
Moc maksymalna
37 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
27 Nm / 2.75 kgf-m / 27.0 Nm przy 9000 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Czterosuw, In-line twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli BN 302 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, In-line twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 300 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection with two 38 mm Ø throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Delphi MT05 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 37 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 27 Nm / 2.75 kgf-m / 27.0 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel trestle |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD hydrauliczna forks, 41 mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, mono shock with regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Podwójna tarczas, 260 mm Ø |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 240 mm Ø |
| Opona przednia | 120/70-R17/C |
| Opona tylna | 160/60-R17/C |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2into-1, with 2 catalytic converters and 2 oxygen sensors |
|---|---|
| Spark Plug | RG4HC |
| Gear Ratio | 1st 13/37 / 2nd 19/37 / 3rd 18/28 / 4th 24/32 / 5th 21/25 / 6th 24/26:1 |
| Final Drive Ratio | 14/43 |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Rim | 3.5 MT x 17 |
| Rear Rim | 4.5 MT x 17 |
| Prześwit | 180 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 370 kg |
| Reserve | 3 L |