Benelli BN 600i
Benelli BN 600i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 82 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52 Nm / 5, 3 kgf-m / 52.1 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
82 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
52 Nm / 5, 3 kgf-m / 52.1 Nm przy 10500 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli BN 600i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 45, 2 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny injection |
| Moc maksymalna | 82 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52 Nm / 5, 3 kgf-m / 52.1 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch with hydrauliczna command |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Decomposable frame, front steel trestle, rear aluminiowa alloy casting |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Ø Upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | Rear swing arm in aluminiowa alloy, rear shock absorber with extension hydrauliczna and napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Ø Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 58W |
| Opona tylna | 180/55-ZR17 73W |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR9E |
| Electric | Elektryczny |
| Primary Drive | 44/82 |
| Gear Ratio | 1st 2.846 / 2nd 1.947 / 3rd 1.556 / 4th 1.333 / 5th 1.190 / 6th 1.083:1 |
| Final Drive Ratio | 3.286 |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Wheel | 17” x 3.50” DOT-D |
| Rear Wheel | 17” x 5.50” DOT-D |
| Prześwit | 180 mm |