Benelli BX 505 Enduro
Benelli BX 505 Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 505 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 59.7 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.0 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
505 ccm
Moc maksymalna
59.7 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.0 Nm przy 5750 obr./min
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli BX 505 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 505 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 59, 5 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection-throttle body 42 mm |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Nożny and Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59.7 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.0 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch, 7 steel disks |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa alloy Rama obwodowa with casting, moulded, extruded parts and structural Gaźnikon rods |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Widelec odwrócony USD fork, w pełni regulowane |
| Zawieszenie tylne | Sachs mono shock absorber w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza, wave |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, wave |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm / 57.1 |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Exhaust system | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Steering angle | 45°/45° |
| Front Rim | 1.6 x 21 in |
| Rear Rim | 2.15 x 18 in |
| Masa | 110 kg |