Benelli Due 756
Benelli Due 756 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 754 ccm. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 97 ph przy 10 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 64 Nm / 6.5 kgf-m / 64.0 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
2012
Pojemność
754 ccm
Moc maksymalna
97 ph przy 10 000 obr./min
Moment obrotowy
64 Nm / 6.5 kgf-m / 64.0 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Due 756 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy, Czterosuw, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 754 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection with one injector per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 97 ph przy 10 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 64 Nm / 6.5 kgf-m / 64.0 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD fork, 50 mm Ø |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa swongarm, mono shock, regulowane |
| Hamulce przednie | Twin 320 mm Ø Tarczas, Brembo, Zaciski radialnely mounted 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, Brembo, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 x ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 x ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 805 mm |
|---|
Pozostałe dane
| Wheels | aluminiowa alloy |
|---|---|
| Prześwit | 99 mm |
| Overview | Bikepoint |