Benelli Imperiale 400
Benelli Imperiale 400 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 21 KM 15 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29 Nm przy 4500 obr./min. Masa: 205 Kg / 205 kg.
Lata produkcji
2020
Moc maksymalna
21 KM 15 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
29 Nm przy 4500 obr./min
Masa
205 Kg / 205 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Imperiale 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 72.7 x 90.0 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | ECU – DELPHI MT05 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 21 KM 15 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 29 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa with Rama rurowa stalowas and plates |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with double shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza with 2 pistons pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza with single piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 100/90 -19 |
| Opona tylna | 130/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 205 Kg / 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Catalytic converter and oxygen sensors |
|---|---|
| ABS System | Standardowe |
| Wheels | Spoked |
| Prześwit | 165 mm |