Benelli Leoncino 500
Benelli Leoncino 500 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm / 4.59 kgf-m przy 4500 obr./min.
Lata produkcji
2016-
Moment obrotowy
45 Nm / 4.59 kgf-m przy 4500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Leoncino 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 69 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 37 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | TLI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 45 Nm / 4.59 kgf-m przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm USD fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny, napięcie wstępne sprężyny regulowane, hydrauliczna tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | Dual 320 mm tarcza pływającas, 4-piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 2-piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80-R19 |
| Opona tylna | 150/70-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Benelli Leoncino 500 |
|---|---|
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensors, Euro 4 compliant |
| Spark plug | NGK CR8E |
| MaxPower | 48 KM przy 8500 obr./min |
| FrontWheel Travel | 135 mm |
| RearWheel Travel | 145 mm |
| Front Wheel | 3.00 x 19 DOT-D, aluminiowa alloy, cross spoked wheel |
| Rear Wheel | 4.25 x 17 DOT-D, aluminiowa alloy, cross spoked wheel |
| Prześwit | 185 mm |
| DryWeight | 170 kg |
| Fuel Reserve | 3 L |