Benelli Leoncino 800
Benelli Leoncino 800 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 754 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Maksymalny moment obrotowy: 67.8 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2020
Pojemność
754 ccm
Moment obrotowy
67.8 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Leoncino 800 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Pojemność | 754 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with twin 43 mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TLI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 67.8 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm USD fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny, napięcie wstępne sprężyny regulowane, hydrauliczna tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm tarcza pływającas, Brembo 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, 2-piston caliper, |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Pirelli MT60RS |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 Pirellu MT60RS |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| MaxPower | 80 KM / 60 k, W przy 9000 obr./min |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 130 mm / 5.1 |
| RearWheel Travel | 145 mm |
| Prześwit | 165mm |
| WetWeight | 220 kg |