Benelli TNT 1130
Benelli TNT 1130 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1130 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 135 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm / 11.2 kgf-m / 110.0 Nm przy 7750 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
2004
Pojemność
1130 ccm
Moc maksymalna
135 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm / 11.2 kgf-m / 110.0 Nm przy 7750 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 1130 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1130 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 135 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm / 11.2 kgf-m / 110.0 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front, ASDsteeltube, Rama kratownicowa, fastenedwithdrawerscrewstoboxedrearsection, aluminiowa alloycastings. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi50mmdiameterupsidedownfork, ASDsteeltube, Rama kratownicowaoscillatingmainfork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnyabsorberwithregulowaneextensionandspringload |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 (58W) |
| Opona tylna | 190/55-ZR17 (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1443 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 16.7 L |
| Prędkość maks. | 243 km/h / 151 mph |
Pozostałe dane
| Oil | API SJ 15W/50 - synthetic |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4 L / 4.2 L |
| Akumulator | 12V, 10Ah |
| Gear Ratios | 1st 2.786 / 2nd 1.994 / 3rd 1.524 / 4th 1.304 / 5th 1.167 / 6th 0.926 |
| Wheels | aluminiowa alloy, 5-spoke |
| Front Rim | 3.5 x 17 in |
| Rear Rim | 6.0 x 17 in |
| Gross Vehicle Weight Rating | 400 kg |
| Fuel Reserve | 5 L / 4.9 L |
| Consumption Average | 5.8 L/100 km / 17.2 km/lit / 40.5 US mpg |
| Standing¼Mile | 11.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 243 km/h / 151 mph |