Benelli TNT 1130
Benelli TNT 1130 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 129 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm / 11.2 kgm / 110.0 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
2013
Moc maksymalna
129 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm / 11.2 kgm / 110.0 Nm przy 5250 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 1130 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny injection |
| Moc maksymalna | 129 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm / 11.2 kgm / 110.0 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch with hydrauliczna command |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, ratio 16:37 |
Podwozie
| Rama | Decomposable, front steel trestle, rear aluminiowa alloy casting |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø50 mm upside-down fork, with hydrauliczna extension, tłumienie kompresji and napięcie wstępne sprężyny adjustments |
| Zawieszenie tylne | Rama rurowa stalowa trestle Wahacz, rear dumper with hydrauliczna adjustment (extension, high and low speed tłumienie kompresji) and napięcie wstępne sprężyny assembled with progressive link |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 190/50-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1419 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR9E |
| Electric | Elektryczny |
| Primary Drive | 44/79 |
| Gear Ratio | 1st 14/39 / 2nd 18/35 / 3rd 21/32 / 4th 23/30 / 5th 24/28 / 6th 26/27 |
| Prześwit | 135 mm |