Benelli TNT 1130 Titanium
Benelli TNT 1130 Titanium to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1130 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 131.3 KM przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 117 Nm / 11.9 kgf-m / 117.0 Nm przy 6750 obr./min. Masa: 193 kg.
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
1130 ccm
Moc maksymalna
131.3 KM przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
117 Nm / 11.9 kgf-m / 117.0 Nm przy 6750 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 1130 Titanium |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1130 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 131.3 KM przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 117 Nm / 11.9 kgf-m / 117.0 Nm przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front, ASDsteeltube, Rama kratownicowa, fastenedwithdrawerscrewstoboxedrearsection, aluminiowa alloycastings. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi50mm Ø upsidedownfork, ASDsteeltube, Rama kratownicowa, oscillatingmainfork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnyabsorberwithregulowaneextensionandspringload |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 190/50-ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm |
|---|---|
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |