Benelli TNT 135 Limited Edition
Benelli TNT 135 Limited Edition to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 9, 13 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10, 8 Nm / 1, 0 kgm przy 7000 obr./min. Masa: 121 kg.
Lata produkcji
2019
Moc maksymalna
9, 13 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
10, 8 Nm / 1, 0 kgm przy 7000 obr./min
Masa
121 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 135 Limited Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 58.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with throttle body d.28 |
| Układ zapłonowy | DELPHI MT 05 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 9, 13 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10, 8 Nm / 1, 0 kgm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Trestle in Rama rurowa stalowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | swing arm with lateral shock absorber with spring pre-load adjustment |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 190mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR12 |
| Opona tylna | 130/70 - ZR12 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 780 mm |
|---|---|
| Masa | 121 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensors |
|---|---|
| Emissions | Euro 4 |
| Spark Plug | BOSCH A7RC |
| Final Drive Ratio | 2.645:1 |
| Front Wheel | aluminiowa alloy rim, 12” x MT 3.0 DOT |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy rim, 12” x MT 3.5 DOT |
| Prześwit | 160 mm |