Benelli TNT 300
Benelli TNT 300 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 300 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 37.6 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.4 Nm / 2.8 kgf-m / 20.21 ft-lb przy 9000 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
300 ccm
Moc maksymalna
37.6 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
27.4 Nm / 2.8 kgf-m / 20.21 ft-lb przy 9000 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 300 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 45.2 mm |
| Stopień sprężania | 12:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TLI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 37.6 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.4 Nm / 2.8 kgf-m / 20.21 ft-lb przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel trestle |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with lateral shock absorber with napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Double tarcza pływającas ø260 mm with 4 pistons per caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, ø240 mm |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L / 3.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Two catalytic converters and two oxygen sensors |
|---|---|
| Emissions | Euro 3 |
| Spark Plug | CR8EIA-9 |
| Final Drive Ratio | 2.645:1 |
| Front Wheel | aluminiowa alloy rim, E 17"x, MT3.5 DOT-D |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy rim, E 17"x, MT4.5 DOT-D |
| Prześwit | 140 mm |
| GVWR | 356 kg |
| Fuel Reserve | 3.0 L / 3.0 L / 0.7 Imp gal |
| Top Seed | 158 km/h / 98 mph |