Benelli TNT 899 Sport
Benelli TNT 899 Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 899 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 131 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 90 Nm / 9.2 kgf-m / 90.0 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 208 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
899 ccm
Moc maksymalna
131 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
90 Nm / 9.2 kgf-m / 90.0 Nm przy 5000 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TNT 899 Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 899 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 49.2 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith3 throttle bodies 53 mm Ø |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 131 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 90 Nm / 9.2 kgf-m / 90.0 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front, ASDsteeltube, Rama kratownicowa, fastenedwithdrawerscrewstoboxedrearsection, aluminiowa alloycastings. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi 50 mmdiameterupsidedownfork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnyabsorberwithregulowaneextensionandspringload |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 820 mm |
|---|---|
| Masa | 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 235 km/h / 146 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 3-into-1, underseat |
|---|---|
| Zużycie paliwa | 5.3 L/100 km / 18.4 km/l / 43.3 US mpg |
| Standing ¼ Mile | 11.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 235 km/h / 146 mph |
| Kolor | Orange, White, Black |