Benelli Tornado 125
Benelli Tornado 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, dwubelkowak, 4 valves. Maksymalny moment obrotowy: 10.0 Nm / 1.0 kgf-m przy 7000 obr./min or 10.8 Nm / 1.1 kgf-m przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
2016-17
Moment obrotowy
10.0 Nm / 1.0 kgf-m przy 7000 obr./min or 10.8 Nm / 1.1 kgf-m przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, dwubelkowak, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tornado 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, dwubelkowak, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.5 mm or 54 x 58.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 or 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | EFI with 28 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Delphi MT 05 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 10.0 Nm / 1.0 kgf-m przy 7000 obr./min or 10.8 Nm / 1.1 kgf-m przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm USD fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with lateral shock absorber, regulowane spring pre-load |
| Hamulce przednie | Single 220 mm steel Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single190 mm Tarcza, single piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR12 |
| Opona tylna | 130/70-ZR12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1215 mm / 47.8" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm / 30.7" |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L / 7.2 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Benelli Tornado Naked T |
|---|---|
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensors, Euro 4 compliant |
| Spark Plug | TORCH A7RC |
| MaxPower | 11.7 KM przy 9000 obr./min or 12.6 KM przy 9000 obr./min |
| FrontWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| RearShock Stroke | 50 mm / 2.0" |
| Front Wheel | MT 3.00 x 12" DOT, aluminiowa alloy |
| Rear Wheel | MT 3.50 x 12" DOT, aluminiowa alloy |
| Prześwit | 160 mm / 6.3" |
| DryWeight | 121 kg |