Benelli Tornado 302
Benelli Tornado 302 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 300 ccm. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Maksymalny moment obrotowy: 27 Nm / 2.8 kgf-m przy 9000 obr./min.
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
300 ccm
Moment obrotowy
27 Nm / 2.8 kgf-m przy 9000 obr./min
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tornado 302 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Pojemność | 300 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 37 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 27 Nm / 2.8 kgf-m przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm USD fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny, napięcie wstępne sprężyny regulowane |
| Hamulce przednie | Dual 260 mm tarcza pływającas, 4-piston calipers. |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2-piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/70-ZR17 |
| Opona tylna | 150/60-ZR17. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm / 55.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm / 31.1" |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Benelli Tornado 302 |
|---|---|
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensors, Euro 4 compliant |
| Spark Plug | NGK CR8E |
| MaxPower | 35.4 KM przy 12000 obr./min |
| FrontWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| RearWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| Front Wheel | MT 2.75 x 17" DOT, aluminiowa alloy |
| Rear Wheel | MT 4.00 x 17" DOT, aluminiowa alloy |
| Prześwit | 180 mm / 7.1" |
| DryWeight | 180 kg |