Benelli Tre 900S Tornado
Benelli Tre 900S Tornado to motocykl drogowy o pojemności skokowej 898 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 140 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm / 9.69 kgf-m / 95.0 Nm przy 8800 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
898 ccm
Moc maksymalna
140 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
95 Nm / 9.69 kgf-m / 95.0 Nm przy 8800 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tre 900S Tornado |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 898 ccm |
| Średnica x skok | 85.3 x 52.4 mm mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Sagem, electronic ignition with 1 injector for each cylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 95 Nm / 9.69 kgf-m / 95.0 Nm przy 8800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with anti-blocking system |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front section in chrome-molybdenum Rama rurowa stalowas, rear section inhollow cast aluminiowa box section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Marzocchi, 46 mm Ø, regulowane Ferderbasis, course and tłumienie kompresji phase absorption |
| Zawieszenie tylne | Central shock strut with lever system, regulowane feather/spring basis, course and tłumienie kompresji phase absorption |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 4 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 190/50-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.5 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 3.5 x 17 in |
|---|---|
| Rear Wheel | 6.0 x 17 in |