Benelli Tre-K 1130
Benelli Tre-K 1130 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1130 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm / 11.4 kgm / 92.1 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 205 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
1130 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
115 Nm / 11.4 kgm / 92.1 Nm przy 6250 obr./min
Masa
205 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tre-K 1130 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1130 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny injection |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 115 Nm / 11.4 kgm / 92.1 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch with hydrauliczna command |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, ratio 16:37 |
Podwozie
| Rama | Mixedsolution.Front:ASDsteeltube, Rama kratownicowa, fastenedtoboxedrearsection, aluminiowaalloycastings.Subframe:aluminiowadie-cast. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi50mmØ“upsidedown”forkdamping, tłumienie odbiciaandspringpre-loadadjustment. |
| Zawieszenie tylne | ASD Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa Wahacz with Extreme Technology single shock absorber with regulowane tłumienie odbicia and napięcie wstępne sprężyny. |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø, Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 21.5 L |
| Prędkość maks. | 221.4 km/h / 137.5 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR9E |
| Electric | Elektryczny |
| Primary Drive | 44/79 |
| Gear Ratio | 1st 14/39 / 2nd 18/35 / 3rd 21/32 / 4th 23/30 / 5th 24/28 / 6th 26/27 |
| Prześwit | 140 mm |
| Consumption Average | 5.6 L/100 km / 17.9 km/l / 42.1 US mpg |
| Standing¼Mile | 11.5 sec |
| Standing 0 - 100km/h / 62 mph | 3.5 sec |
| Standing 0 - 140km/h / 87 mph | 5.4 sec |
| Standing 0 - 200km/h / 124 mph | 9.9 sec |
| Acceleration60-140 km/h | 6.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 221.4 km/h / 137.5 mph |