Benelli Tre-K 1130
Benelli Tre-K 1130 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1131 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 9000 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
2015-
Pojemność
1131 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 9000 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tre-K 1130 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1131 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith1injectorpercylinder |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny injection |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet clutch with hydrauliczna command |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, ratio 16:37 |
Podwozie
| Rama | Decomposable, front steel trestle, rear aluminiowa alloy casting |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø50 mm upside-down fork, with hydrauliczna extension, tłumienie kompresji and napięcie wstępne sprężyny adjustments |
| Zawieszenie tylne | Rama rurowa stalowa trestle Wahacz, rear dumper with hydrauliczna adjustment (extension, high and low speed tłumienie kompresji) and napięcie wstępne sprężyny assembled with progressive link |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Ø Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Ø Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 190/50-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 849 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR9E |
| Electric | Elektryczny |
| Primary Drive | 44/79 |