Benelli Tre-K 899
Benelli Tre-K 899 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 898 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 74.5 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 240 kg.
Lata produkcji
2010-11
Pojemność
898 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
74.5 Nm przy 5000 obr./min
Masa
240 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli Tre-K 899 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 898 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 49.2 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injectionwith3 throttle bodies 53 mm |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type via electronic engine management |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 74.5 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Decomposable, front steel trestle, rear aluminiowa alloy casting |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm Marzocchi nieregulowane forks |
| Zawieszenie tylne | Sachs Amortyzator centralny, regulowane for napięcie wstępne and damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 240 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.7 L |
| Prędkość maks. | 255 km/h / 140 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensor |
|---|---|
| Electric | Elektryczny |
| Fuel Reserve | 4 L |
| Prędkość maksymalna | 255 km/h / 140 mph |
| Kolory | Silver/green, Black, White/black |