Benelli TRK 502X
Benelli TRK 502X to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm / 4.59 kgf-m przy 5000 obr./min.
Lata produkcji
2018-19
Moment obrotowy
45 Nm / 4.59 kgf-m przy 5000 obr./min
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TRK 502X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 69 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 37 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | ECU - TL1 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 45 Nm / 4.59 kgf-m przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi, Tarcza wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm USD fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Rear swing arm with central shock absorber, napięcie wstępne sprężyny, hydraulicznatłumienie odbicia and tłumienie kompresji setting regulowane |
| Hamulce przednie | Dual 320 mm tarcza pływającas, 4-piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 2-piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80- R19 - M/C 59V |
| Opona tylna | 150/70 - R17 – M/C 69V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | With catalytic converter and oxygen sensors |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 4 |
| MaxPower | 48 KM przy 8500 obr./min |
| FrontWheel Travel | 145 mm |
| RearWheel Travel | 145 mm |
| Front Wheel | Rim and hub in aluminiowa alloy with iron spokes, 19” x 3.00” DOT –D |
| Rear Wheel | Rim and hub in aluminiowa alloy with iron spokes, 17” x 4.25” DOT – D |
| Prześwit | 220 mm |
| DryWeight | 213 kg |
| Fuel Reserve | 3 L |