Benelli TRK 800
Benelli TRK 800 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 754 ccm. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Maksymalny moment obrotowy: 66.4 Nm / 49 ft-lbs przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2022
Pojemność
754 ccm
Moment obrotowy
66.4 Nm / 49 ft-lbs przy 6500 obr./min
Typ silnika
Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli TRK 800 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Pojemność | 754 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with dual 43mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 66.4 Nm / 49 ft-lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi Tarcza wet clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with assist and slipper functions |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa with aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | w pełni regulowane Marzocchi 50mm widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Cantilevered tłumienie odbicia-damping and spring-napięcie wstępne regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm semi-tarcza pływającas with Zaciski radialnely mounted Brembo 4-piston monobloc calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza with Brembo single-piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80 x 19 |
| Opona tylna | 150/70 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1529 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 834 mm |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| MaxPower | 75 KM przy 8500 obr./min |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 170 mm |
| RearWheel Travel | 170 mm |
| Wheels | Wire-spoked with aluminiowa rim |
| Front Wheel | 19 x 3.00 |
| Rear Wheel | 17 x 4.25 |
| Prześwit | 211 mm |
| Dry | 226 kg |
| WetWeight | 249 kg |