Benelli UNO C 150
Benelli UNO C 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 148 ccm. Jednostka napędowa: Single cylinder, Czterosuw, 2 valves, SOHC. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
148 ccm
Masa
150 kg
Typ silnika
Single cylinder, Czterosuw, 2 valves, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Benelli UNO C 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Single cylinder, Czterosuw, 2 valves, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 148 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel trestle Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/70-17 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Masa | 150 kg |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, with catalytic converter |
|---|---|
| Wheels | aluminiowa alloy, 6 spoke |
| Prześwit | 180 mm |
| Gross Vehicle Weight Rating | 300 kg |