Beta Alp 125 4T
Beta Alp 125 4T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder. Masa: 101 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
124 ccm
Masa
101 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta Alp 125 4T |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni UCAL, 26 mm Ø |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks, 38 mm Ø |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 245 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Ø Tarcza, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 850 mm |
|---|---|
| Masa | 101 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L / 6.8 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 1.85 x 21 |
|---|---|
| Rear Wheel | 2.50 x 18 |
| Prześwit | 298 mm |
| Fuel Reserve | 1.5 L / 1.5 L |