Beta Alp 200 4T
Beta Alp 200 4T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 199 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 7750 obr./min. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
199 ccm
Moc maksymalna
15 KM przy 7750 obr./min
Masa
103 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta Alp 200 4T |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 199 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 58.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BST 31 42AD |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks, 38mm Ø |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 200 mm Ø Tarcza, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L / 6.8 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced, with pump |
|---|---|
| Front Wheel | 2.75 -21 |
| Rear Wheel | 4.00 -18 |
| Prześwit | 280 mm |
| Fuel Reserve | 1.5 L / 1.5 L |