Beta Alp 4.0
Beta Alp 4.0 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 27 KM. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm / 2.9 kgf-m 28.5 Nm. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
27 KM
Moment obrotowy
28 Nm / 2.9 kgf-m 28.5 Nm
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta Alp 4.0 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BST 33 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM |
| Moment obrotowy | 28 Nm / 2.9 kgf-m 28.5 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, double closed Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork, 48mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 865 mm |
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
| Prędkość maks. | 131.1 km/h / 81.5 mph |
Pozostałe dane
| Wheels | Alloy, laced spokes |
|---|---|
| Prześwit | 300 mm |
| Fuel Reserve | 3.5 L |
| Zużycie paliwa | 5.6 L/100 km / 17.7 km/l / 41.6 US mpg |
| Standing¼Mile | 16.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 131.1 km/h / 81.5 mph |