Beta Jonathan Cruiser 350
Beta Jonathan Cruiser 350 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 9000 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
2002
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 9000 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta Jonathan Cruiser 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BST 33 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, double closed Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork, 48mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 120/80-16 |
| Opona tylna | 140/90 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 138 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Alloy, laced spokes |
|---|---|
| Front Wheel | 2.50 x 16 |
| Rear Wheel | 3.50 x 15 |
| Prześwit | 240 mm |
| Kolory | Black |