Beta M4 Motard
Beta M4 Motard to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 25.8 KM przy 6600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.3 Nm przy 6050 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
25.8 KM przy 6600 obr./min
Moment obrotowy
28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.3 Nm przy 6050 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta M4 Motard |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BEST 33 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 25.8 KM przy 6600 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.3 Nm przy 6050 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, double Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 28 mm Ø hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny, 220mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Ø Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Ø Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm |
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
| Prędkość maks. | 133.2 km/h / 82.8 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 305 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 3.5 L/100 km / 28.7 km/l / 67.5 US mpg |
| Standing¼Mile | 16.1 sec / 123.5 km/h / 76.7 mph |
| Prędkość maksymalna | 133.2 km/h / 82.8 mph |