Beta RR 125 Enduro
Beta RR 125 Enduro to motocykl sportowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy,. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
123 ccm
Masa
110 kg
Typ silnika
Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Beta RR 125 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni 5NH1 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Moryama 5HH |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, double Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks, 41mm Ø |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Ø Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Ø Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 922 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.7 L / 6.8 L |
| Prędkość maks. | 95.2 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | SAE 15W/50 |
|---|---|
| Spark Plub | R NGK CR7 HSA |
| Front Wheel | 1.6 x 21 |
| Rear Wheel | 1.85 x 18 |
| Prześwit | 292 mm |
| Fuel Reserve | 1.0 L / 1.1 L |
| Standing¼Mile | 12.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 95.2 km/h / 59 mph |
| Kolory | Red, White, Black |